Akce TJ Sokol Nusle

UKZ PSL Pohár Sokola Nusle v Peci pod Sněžkou

Oddíl lyžování uspořádal závody UKZ PSL Pohár Sokola Nusle v Peci pod Sněžkou. Víkend byl povedený, neuvěřitelné podmínky – tvrdá pista, závodů se zúčastnilo 237 závodníků. V očích ostatních se Sokol Nusle zařadil mezi schopné pořadatele závodů ÚKZ a dostal se do většího pozitivního povědomí! Oficiální hodnocení technického delegáta bylo za 1!

Výsledková listina zde

Ještě jednou velký dík všem!

Za organizační výbor,

Zdeněk „Čoud“ Burda

Foto pořadatelů zde:

VÝSLEDKY FIS MASTER CUP

Gratulujeme Jakubovi Burdovi, Marku Novotnému a Petrovi Lochmanovi k jejich skvělým výsledkům na závodech Světového poháru FIS MASTERS CUP v obřím slalomu v Peci p. Sněžkou, které se konaly 9. – 10. března! Jakub Burda si zaslouží obzvláštní uznání za druhé místo ve své kategorii.

Marek Novotný a Petr Lochman rovněž ukázali svůj talent a odhodlání a skončili na sedmém a devátém místě ve svých kategoriích.

VÝSLEDKY

Sokol Nusle Praha má důvod k hrdosti na své úspěchy!